Hizmetlerimiz | Dünya Medya

Hizmetlerimiz

Dünya Medya » Hizmetlerimiz
icon

Web Tasarım

Web siteniz, kurumsal kimliğinizin bir parçası olmasının yanı sıra, internet ortamında bilinirlilik ve ticari amacı ile birlikte müşteri portföyünüzü de genişletmek için bir reklam aracıdır. Kurumsal veya bireysel olarak size özgü tasarlanan web siteleri, kurumunuzun kimliğini yansıtmaktadır.

icon

Grafik Tasarım

Marka kurumsal kimlik oluşturma, tanıtıcı firma ve ürün katalogları, el ilanları, broşürler, promosyon ürünleri, outdoor çalışmalar (araç kaplama, dış cephe kaplama, billboard..) ve diğer dış mekan uygulamaları ile dijital baskı, dergi reklamları gibi tanıtıcı ve kurumsal reklam hizmetleri..

icon

3D Mimari Çizim

Dış cephe bina modelleme, iç mekan mimari modelleme, cephe kaplama uygulamaları, 3D animasyon, plan ve projelerinizin modellenmesi, yapıların etrafında veya içinde kamera ile dolaşarak 3D sunum hazırlığı

icon

Marka Patent Tescil

Markanızı, tasarımlarınızı korumak için kararınızı bizimle verin! Çünkü ekibimiz, Dünya'da ve Türkiye'de yönetim sistemleri ile gelişmeleri yakından takip eder, sürekli iyileştirme yöntemlerini uygulayarak her an yanınızda olma ve doğru yönlendirme ilkesiyle hizmet vermektedir.

icon

Fuar Hizmetleri

Katılacağınız fuarlarda kullanılacak standın tasarımı ve üretimi, broşür, katalog, promosyon ürünleri, afişler, bannerlerin tasarım ve üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Fuar boyunca hostes hizmeti, fotoğraf çekimi ve hizmet birimleri ile reklam ajansınız olarak sizin yanınızda yer alıyoruz.

icon

Açık Hava Reklamcılığı

Cephe, vitrin, araç giydirme, dekoratif tabela, poster, pano vs. gibi ihtiyaçlarınızı Türkiye'nin her yerinde profesyonel ekibimiz ile birlikte eksiksiz olarak karşılıyor, uygulama öncesi sanal sunum çalışmaları ile uygulama sonrası oluşabilecek hataları en aza düşürüyoruz.