Biz | Dünya Medya

Hakkımızda

Daha yakından tanıyın!

Dünya Medya » Biz

Dünya Medya, creative markalar yaratan bir reklam ajansıdır…

Aklınızda oluşan standart reklam ajanslarının dışına çıktık! Dünya Medya; grafik tasarımı, web tasarımı, açık hava reklamcılığı gibi alanlarda uzman ve yaratıcı tasarımlara sahip bir reklam ajansıdır. Amacı, dijital dünyadaki varlığınızın ve hedef kitle ile etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Dokunduğumuzu marka yaparken hayal etmesini de çok iyi biliyoruz...

Tasarım, yazılım ve reklamcılıktan oluşan üç temel uzmanlık alanımız doğrultusunda, sizleri hayallerinizin ötesine götürüyoruz. Verdiğiniz iş doğrultusunda iş bitimine kadar sizlerle fikir alış-verişi yapıyoruz.

Firmamız; 2009 yılından bu yana, Türkiye'nin lider dijital ajansları ile tatlı rekabetler yaşarken, tecrübeleri ve birikimlerini de takip ederek kendini sürekli yeniliyor, yüksek standartlarda iş yapmayı ve gelişimi alışkanlık edinen ekibiyle başarılar kazanmaya devam ediyor. Her biri kendi sektöründe öncü kuruluşlar olan müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile uzun süreli işbirlikleri sağlıyor, onlar için yüksek standartlı projeler üretmeye devam ediyoruz.

'Ürünler fabrikalarda, markalar beyinlerde oluşur' düşüncesiyle hareket ederek, sadece ürün değil, yaratıcı düşünceler ortaya koyuyoruz. Başarılarımıza ve fikirlerimize önem veren müşterilerimize sahip olmaktan dolayı gurur duyuyoruz

Ekibimiz

Item picture

Engin Bural

Ajans Başkanı

Genç, dinamik, mutlu ve özverili bir ekibiz. Her biri kendi başına birer "reklam fabrikası" olan çalışma arkadaşlarımızla başaramayacağımız hiç birşey olmadığına inanıyor ve bu inançla çalışıyoruz.

Item picture

Salih Çilsal

Bilişim Uzmanı
Item picture

Volkan Taka

Medya Planlama
Item picture

Ahmet Çalık

Web Developer
Item picture

İbrahim Bural

Bilişim Çocuk